Zahájili jsme zájmové kroužky s LEGO

Začínáme!
Zahájili jsme už téměř všechny zájmové kroužky a tak Vám přinášíme důležité informace.

Zájmové kroužky - kde to bude

A je to tu! V týdnu od 30.9.2019 jsme zahájili většinu vzdělávacích kurzů s LEGO.

Podívejte se na stručný přehled k jejich organizace na nadcházející školní rok 2019/2020.

 

  • NÁHRADNÍ HODINY

Při omluvení se z hodiny Vám v online systému vznikne náhradní hodina, kterou lze nahradit v rámci kurzu.
Tzn. chodí-li mé dítě na kurz Velký inženýr na některé základní škole a bude chybět jednu hodinu, mohu si tuto hodinu během kurzu/pololetí kdykoli vybrat v jiném termínu Velkého inženýra a to v centru Brick by Brick. Nevyužité náhradní hodiny se do dalšího pololetí nepřevádějí. Na náhradní hodinu se lze přihlásit přes systém na emailem na 
liberec@brickbybrick.cz.

 

  • ÚHRADA ZA KURZ

Upozorňujeme, že v případě neuhrazeného kroužku Vám bude zaslána na email upomínka s termínem splatnosti. Po neuhrazeném kurzu po splatnosti upomínky bude dítě odhlášeno. Pro dotaz k platbě se na nás můžete kdykoli obrátit, nejlépe emailem.

 

  • KROUŽKY V CENTRU BRICK BY BRICK

Malý konstruktér (PO 17:00-18:00)

Velký inženýr (ÚT 17:00-18:00, ČT 18:00-19:00)

Mladý robotik (ST 17:00-19:00)

V kolik kde čekat: 10 minut před zahájením hodiny bude centrum otevřené a můžete sem děti přivést. Do zahájení budou mít čas si trochu pohrát se stavebnicemi, na čas pak lektor lekci zahájí.
Co s sebou: Není třeba s sebou nosit nic, neboť přezůvky, pití a hromada kostek LEGO je u nás k dispozici.
Kdy si dítě vyzvednout: Hodiny si vždy užíváme na plno a využíváme každé minuty. Končíme tak opravdu až na čas.

 

  • KROUŽKY NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

ZŠ Ostašov (PO 14:00-15:00): Kurz bude probíhat v 1. třídě, dole u šaten. Děti si lektor vyzvedne v družině, nedružinové děti budou čekat dole u šaten, před 1. třídou (budova prvního stupně). Po konci odvede lektor družinové zpět do družiny a nedružinové pustí do šatny.
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ Švermova (PO 15:30-16:30): Děti si lektor vyzvedne od družinářek. Nedružinové děti budou čekat ve vestibulu u hlavního vchodu. Hodina bude probíhat v 1. patře v jedné z družinových tříd naproti keramiky. Po konci je lektor odvede do šaten.
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ Vrchlického (ÚT 13:45-14:45): Děti si lektor převezme v družině, nedružinové budou čekat ve školním klubu, kde si je lektor taktéž vyzvedne. Příchozí z jiné školy bude čekat 13:35 venku před hlavním vchodem do ZŠ. Kurz bude probíhat v učebně 7.B (v přízemí vpravo). Po konci lektor družinové děti odvede zase zpět do družiny, nedružinové do šatny a příchozí z jiné školy předá rodičům před hlavním vstupem.
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ Kaplického (ÚT 14:00-15:00): Družinové děti lektor vyzvedne v družině a nedružinové děti budou čekat před učebnou. Po skončení hodiny lektor družinové děti odvede zpět do družiny. Nedružinové do šaten.  Kurz bude probíhat v učebně jazyků hned vedle sborovny.
Kurz povede lektor Adam.

ZŠ Sokolovská (ÚT 15:00-16:00): Děti si lektor ve 14:55 převezme od družinářek na chodbě u hlavního vstupu. Nedružinové budou čekat 14:55 taktéž na chodbě u hlavního vchodu. Kurz bude probíhat v jedné z družinových tříd v přízemí (třetí učebna družiny po levé straně)
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ Vesec (ÚT 15:30-16:30)Družinové děti si lektor vyzvedne v družině. Nedružinové budou čekat ve vestibulu. Po skončení lektor děti odvede do šaten a předá rodičům. Kurz bude probíhat v učebně 2.C (učebna č.261).
Kurz povede lektor Adam.

ZŠ Broumovská (ST 14:00-15:00): Družinové děti si lektor vyzvedne v družině. Nedružinové děti budou čekat ve 13:50 v patře u schodů před knihovnou. Kurz bude probíhat v učebně č.252. Družinové děti lektor po skončení kurzu odvede zpět do družiny a nedružinové zpět před knihovnu. 
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ u Soudu (ST 15:30-16:30): Družinové děti si lektor vyzvedne v družině. Nedružinové děti příchozí z venku budou 15:15 čekat venku před vchodem do budovy ve které je jídelna. Kurz bude probíhat v budově kde je družina 1 a 2 (budova s jídelnou). Jedná se o učebnu v 1. patře s názvem družina Monika. Po skončení kurzu lektor děti odvede dolů do šaten, kde je předá rodičům.
Kurz povede lektor Tonda.

ZŠ Aloisina Výšina (ČT 14:00-15:00): Děti v družinách. 13:50 ne družuži před hl. vchodem, pak do druži nebo vchodu. učebna 4.B nebo 

Kurzy povedou lektoři Tonda a Adam.
ZŠ u Školy (ČT 14:00-15:00)Kurz zahájíme až 10.10., abychom dali možnost přihlášit dalším dětem.
Nedružinové děti budou čekat pod schodištěm u hlavního vchodu v hlavní budově (ulice U Školy), družinové si lektor převezme v družině. Po konci děti předá zpět do družiny nebo rodičům, dle domluvy s družinou.

Kurz povede lektor Tonda.
ZŠ Vratislavice (ČT 15:30-16:30)Děti si lektor převezme v družinách - na budově, v klubu, na faře. Nedružinové děti budou čekat venku před hlavním vchodem (10 minut před začátkem kurzu). Kurz bu probíhat v učebně č.51.
Kdyby děti nevěděli kdy a kam, ať se obrátí na pana Janatu a on je navede.

Kurz povede lektor Tonda.

 

  • Pro jakýkoli dotaz ohledně kroužků neváhejte kontaktovat zástupce ředitele Antonína Baláta na tel. 704 190 660 nebo emailem na tonda.lbc@brickbybrick.cz
     

Těšíme se na první LEGO-výzvu a až ukážeme dětem, že učení je zážitek!

Tým Brick by Brick

 
3.10.2019

BRICK BY BRICK | Liberec
Pražská 893/21, 460 07 Liberec

+420 734 271 657 liberec@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací