BrickByBrick

Náš tým

 

Martin

Martin – jako syn matky učitelky a otce ředitele školy jsem pedagogice a vzdělávání mohl jen stěží utéct. Absolvoval jsem Střední průmyslovou školu v Mladé Boleslavi, obor Strojírenství, avšak mi tato zkušenost dodala jen další energii pro práci na lepším vzdělávání v ČR. V Brick by Brick centru působím jako ředitel centra a lektor starších dětí. Ve volném čase se věnuji rodině, sportu a podnikání.

 

Denča

Denisa – po absolvování Gymnázia Dr. J. Pekaře v Mladé Boleslavi jsem vyzkoušela několik pedagogických činností nejen v ČR, ale i zahraničí. Vystudovala jsem vysokou školu pedagogického zaměření a dva roky jsem učila na místní ZŠ. Nyní mě v centru najdete pouze výjimečně, jsem na mateřské dovolené. V Brick by Brick působím jako hlavní metodik a starám se o náplň všech našich programů. Na vzdělávání metodou BbB mě nejvíce baví zájem a nadšení všech dětí, které LEGO® doslova pohltí a nevědomky si rozvíjejí určité kompetence do budoucího života.

BRICK BY BRICK | Liberec
Pražská 893/21, 460 07 Liberec

+420 734 271 657 liberec@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací